Dla pracodawcy

SBS Poland pomaga przedsiębiorcom znaleźć zmotywowanych pracowników różnych branż. Posiadamy bogata bazę pracowników, zarówno wykwalifikowanych fachowców jak i pracowników wykonujących prace proste.

Rekrutacja pracowników

Szczegółowo opiszemy stanowisko pracy i wymagane kwalifikacje zgodnie z indywidualnymi potrzebami Pracodawcy w celu wybrania odpowiednich kandydatów. Po naszej stronie jest załatwianie wszystkich formalności wizowych, selekcja pracowników, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikacja uprawnień i koordynacja przyjazdu pracowników. Opłata za nasze usługi rekrutacyjne następuje dopiero po okresie próbnym.Leasing pracowniczy

Przy leasingu pracowniczym nasza agencja przejmuje wszelkie obowiązki pracodawcy. Pozyskiwanie, selekcja pracownika, wszystkie formalności zatrudnienia (oświadczenie, zezwolenia na prace, ZUS, ubezpieczenia, wypłaty, badania lekarskie oraz BHP) są po naszej stronie. Z nami Pracodawca zaoszczędzi czas oraz zoptymalizuje koszty prowadzenia swojej firmy.

Korzyści

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego pracownika oraz bezpłatną wymianę w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt zarówno z Państwem, jak i z pracownikiem, aby jak najszybciej reagować na pojawiające się potrzeby.

korzysci SBS Poland
facebook google plus tweet Linked in